Wszystkie Artykuły Publicystyka Kurioza Zdjęcia i filmy W trasie

Czym się różni Saakaszwili od Łukaszenki?

20 czerwca 2011, | Kategorie: Artykuły | 4 komentarze

Gruzińska opozycja głosi, że Micheil Saakaszwili jest kolejnym postsowieckim autorytarystą, tyle, że okopanym nie po rosyjskiej, a po zachodniej stronie barykady.

AFP

Ale nawet jeśli jest w tym jakaś prawda, to „srebrna rewolucja”, którą bez efektu próbowała wzniecić Nino Burdżanadze, pozostała waleniem głową w mur. Bo kluczem jest właśnie wybór strony barykady. Gruzja bardzo chce być Zachodem.

Czytaj dalej


4 komentarze do “Czym się różni Saakaszwili od Łukaszenki?”

 1. 1 Narodowiec Polski, 25 czerwca:

  Co za głupoty wypisujesz Pariasie???Próbujesz porównywać Szakaszwili z łukaszenką i bredzisz, że Gruzini porównują Go z Łukaszenką i że jest komunistycznym dygnitarzem.Co za idiotyzm.Nie zabieraj Pariasie głosu w temacie,o którym nie masz zielonego pojęcia!!!Szakaszwili został przysłany przez amerykańskich żydów z Ameryki!!! Z,,Naszym prezydentem” Kaczyńskim vel Bęcłowiczem bardzo się lubili!Wprost się uwielbiali!Widocznie obydwaj z hazarów amerykańskich pochodzili!Natomiast z Łukaszenką żaden z nich prawdopodobnie nigdy się nie spotkał,bo Łukaszenka w przeciwieństwie do Nich nie jest żydem i w swoim kraju niedopuszcza starozakonnych do niczego!!!Przykład z tzw.Domem polskim i zarządem tegoż złożonym z samych Mośków(Angela Borys i ska) do niedawna!!! Dlatego Łukaszenka tak jest atakowany ze wszystkich stron przez tych synów diabła.Za to na Białorusi w przeciwieństwie do Nas i nie tylko do Nas,tam nie ma na ulicach głodnych,ani żebrzących!Nie ma bezdomnych ani bezrobotnych!!! Nie ma pozamykanych zakładów pracy! Nie sprzedał ani jednej fabryki żadnemu żydowi.itd,itd!!!Więc przestań się ośmieszać i próbować z Nas Polaków idiotów robić,bo nawet nie umiesz tego robić, czosnkowo cebulowy śmierdzielu !Pomódl się o zdrowie raczej,bo rozumku Bozia poskąpiła!Oj poskąpiła !!!

 2. 2 Student hist. UW, 25 czerwca:

  To Ruskie KGB chce zrobić z Saakaszwilego Łukaszenkę, inspiruje agenturę postsowiecką w Gruzji do wystąpień. Kto jak kto ale Polacy powinni od razu to zauważyć. Autor tego artykułu to albo niedokształcony dyletant wypuszczony przez ruskiego agenta albo sam agent.

 3. 3 zimny cynik, 26 czerwca:

  Podpisuję się pod tym co napisał narodowiec.

 4. 4 Bialorus dzisiaj !, 18 lipca:

  Oczywiscie Lukaszenka nie sprzedal nic , jest tylko male ale….on nie sprzeda lecz odda wszystko Rosji z bardzo prostej przyczyny. Ten kraj juz lezy na lopatkach a UE czy kto kolwiek inny nie pomoze im. Zaklady maja swoje oczywiscie tylko ile osob zostalo wyslanych na przymusowy urlop ??? Rosjanie poczekaja jeszcze chwile i jesli Lukaszenka nie bedzie jadl z reki to to bedzie dosc ciemno w ich kraju a zima dosc chlodno w mieszkaniach.
  Tylko ze wzgledu na zblizajace sie wybory w Rosji , Lukaszenka jest jeszcze przy wladzy. Dziekuje za uwage politolodzy za dyche !