Wszystkie Artykuły Publicystyka Kurioza Zdjęcia i filmy W trasie

Jak „biali nacjonaliści” komentowali norweską masakrę

25 lipca 2011, | Kategorie: Publicystyka | 86 komentarzy

Breivik ogłosił swój manifest na znanej międzynarodowej stronie „białych nacjonalistów” „Stormfront”. Uznał, że tam pasuje najbardziej. A co się o zamachu pisze właśnie w „Stormfroncie”? Cóż.

Ze strony „Stormfrontu”

Pomiędzy tak fascynującymi tematami, jak „What do you think of Adolf Hitler”, „Bicycling, an eternal fountain of white culture”, “Why are so many White Nationalist men single?” (naprawdę takie tu są), znajduje się tutaj także wątek dotyczący masakry w Norwegii. Co sądzą o niej „biali nacjonaliści”?

Gdy jeszcze nie bardzo było wiadomo, co się dzieje, „biali nacjonaliści” oskarżyli podręczne kozły ofiarne, i to bez specjalnych wątpliwości: muzułmanów.

„Czy to był atak grupy islamistycznej?” – pyta już o 14.35 22 lipca „WhiteKnight1000” z dziwnej formacji geopolitycznej, którą określił jako „Stany Zjednoczone Afryki”, mając zapewne na myśli RPA.

„Kiedy w końcu Skandynawowie zrozumieją, że strzelanie do ręcznikogłowców na granicach jest najlepszym rozwiązaniem?” – pyta dramatycznie „zivs” z Łotwy o 15:42.

Wszyscy żałują ofiar. „Brytyjscy nacjonaliści są z wami” – pisze „PATRIOT333”. Gdy w CSMonitor.com zacytowano wypowiedź jednego z norweskich prokuratorów, który łączył masakrę w Norwegii z zamachem w Oklahomie (dokonanym przez prawicowego ekstremistę), ponosi się rwetes.

„Próbują teraz obwinić za zamach prawicowców, skur…” – pisze o 14.45 „Habenun”. Póki co nacjonaliści nie mają bowiem jeszcze wątpliwości: za zamachem stoją muzułmanie.

„Ilu jeszcze musi umrzeć, zanim Europejczycy otworzą oczy?” – pyta więc „Hebenun”.

„To wygląda na muzułmański terroryzm, strzelanina przypomina mi masakrę w Mumbaju parę lat temu” – dodaje o 18.24 „C.C.M”.

Kiedy jednak powoli zaczynała wyłazić na wierzch prawda o Breiviku, na forum zaczęła panować atmosfera nerwowa.

„Okazuje się, że sprawca określa się jako nacjonalista, jest pochodzenia nordyckiego i norweskim obywatelem, cale życie mieszkającym w Oslo” – martwi się „Iadde”. Zaraz jednak znajduje profil facebookowy zabójcy (wtedy jeszcze nie zablokowany), i wykrzykuje z ulgą:
„OK, jest masonem (ŻYD!)”

Szybko pojawia się też numerologia, za którą przepadają wyznawcy teorii spisku.

„I znów ‘atak terrorystyczny’ zdarza się pod datą, w której występuje 7 i wielokrotność 11 (22)” – bredzi „SMG3000” o 21.37. – „Jestem pewien, że to przypadek, że facet był twardym masonem. A jego rysy twarzy wydają mi się dość dziwne. Jesteście pewni, że to typ nordycki, niezmieszany z semicką krwią”?

„Nie, nie jestem pewien” – komentuje „Iadde”.

„Mosad?” – podchwytuje sprawnie „LesPatterson” o 21.58.

„Media kontrolowane przez Żydów nie będą wspominały o jego związkach z masonerią i będą go opisyway jako neonazistę albo nacjonalistę” – dodaje „Iadde” (Breivik, w rzeczy samej, należał formalnie do loży masońskiej w Oslo, choć wielki mistrz norweskich masonów Ivar A. Skaar szybko po atakach go z loży wyrzucił i stwierdził, że miał z nim kontakt „minimalny”. W tym kontekście ważniejsze wydawałoby się jego członkostwo w organizacji, którą nazywał „zakonem templariuszy”, którego celem była „rechrystianizacja Europy”, powrót do tradycyjnych wartości i walka z imigracją. Jak wiadomo, masoneria często traktowana jest jako kontynuacja tradycji templariuszy).

Szybko pojawiają się kolejne teorie spiskowe. Zamachowców miało być jakoby więcej, niż jeden.

„To rzecz oczywista, że to wszystko kłamstwo. NIKOMU NIE WIERZCIE! Jak na razie nie wiemy, kim on jest i jakie są jego cele, tak samo, jak w sprawie Timothy’ego McVeigha. Ich (ZOG) metody działania się nie zmieniają: kłamią i manipulują ludźmi za pomocą mass mediów” – ostrzega „Sun Cross” o 5.51 nad ranem 23 lipca.

A co to jest, jeśli już o tym wspomnieliśmy, ZOG? To „Zionist Occupational Government – Syjonistyczny Rząd Okupacyjny, który, według wielu nacjonalistów, rządzi światem.

„Agent ZOG” według forumowiczów „Stormfrontu”

„Mass-media podają sprzeczne i mylące informacje” – łamie sobie głowę o 7.34 „Winniler” – „narodowiec i antyislamista a jednocześnie mason i syjonista?”.

„Winniler”, dla którego wyjście poza zaszufladkowany i opieczętowany obraz rzeczywistości jest mocno ponad siły, wzdycha żałośnie: „Gdzie się podziali silni i dumni Wikingowie?”.

Gdy o 9.35 rano „PolishGirl” pisząca z Nevady zamieszcza posta, w którym pisze, że żal jej ofiar, zimny twardziel „Sun Cross” odpisuje: „ci, którzy zginęli to nie są prawdziwi Norwegowie. Przestań po nich płakać”.

Pewnie, że „nieprawdziwi”. Bo członkowie socjaldemokratycznej młodzieżówki. Z tego samego założenia wyszedł Breivik.

Po tym wpisie dyskusja na chwilę zmienia tor: teraz forumowicze zastanawiają się, czy młodzi socjaliści, którym ”wyprano mózgi” nadal są Norwegami, czy jednak już nimi nie są.

„Zawsze biały socjalista może zmienić się w białego nacjonalistę, ale czarny albo żydowski konserwatysta nigdy nie stanie się członkiem naszej społeczności” – tłumaczy „Zarevic” z położonej we wnętrzu ziemi „Agharty”. W ogóle pełno na stormfrontowym forum mitycznych krain, sanskrytu, starogermańszczyzny.

„Większość z tych, którzy zginęli w ataku to nie są biali. Po prostu żyj z tym. Ok?” – gasi go forumowy twardziel „Sun Cross”.

Tego jest jednak za dużo nawet dla nacjonalistów.

„Zamknij się” – pisze „Sun Crossowi” „TheNetherlands14”. A kiedy ten zaczyna pyskować, „TheNeterlands14” wyjaśnia swoje wzburzenie tak:

„Zginęły 93 osoby, to byli niewinni ludzie o wypranych mózgach. Zabił ich człowiek, który był zafascynowany chrześcijańskim syjonizmem, osoba zafascynowana Geertem Wildersem, i chciał iść na wojnę z islamem. Jego działania tylko pogorszą publiczną opinię na temat nacjonalizmu”.

Taka interpretacja trafia do nacjonalistycznych serc.

„No pewnie, że to, co się stało, to wstyd, bo biały facet dał się opętać syjonistom. Jak do cholery biały koleś mógł się fascynować chrześcijańskim syjonizmem, jeśli syjoniści są jego najgorszym wrogiem!” – piekli się „Baldursson” z „Eurabii”.

Szybko ustalono więc, że Breivik jest agentem ZOG-u.

„Szybko doszedł do naturalnej konkluzji swojej filozofii, zabijania każdego, kto nie idzie po linii doktryny syjonistycznej, jak na przykład tych dzieciaków, które popierały palestyńską niepodległość” – mędrkuje znany już nam „Zarevic”.

Film na YouTube, na którym Breivik zamieścił swój manifest, również budzi podejrzenia.

„Skąd wiecie, że to jego był ten kanał na YouTube? Do k*** nędzy! Nie wierzcie niczemu, co słyszycie z mediów, które kontrolują Żydzi!” – wścieka się twardziel „Sun Cross”.

Również „Rachel88” (88 to w neonazistowskim światku symbol czytelny: ósemka odpowiada ósmej literze alfabetu, a ósma litera alfabetu to, H, tak więc 88 to HH, a HH to skrót od Heil Hitler”) nie ma wątpliwości: żydowskie media wrabiają w całą sprawę bogu spokojnych i nikomu nie wadzących „prawicowych ekstremistów”.

Forumowicze szybko dochodzą do tak harmonijnych wniosków, że aż radość bierze patrzeć.

„Te same syjonistyczne media wyprały mózgi anglofonów na całym świecie, że wystąpili przeciw Niemcom nie w jednej, a w dwóch wojnach światowych” – wzdycha „Woodsy” o 17.56.

W ten to sposób neonaziści i nacjonaliści szybko i sprawnie oczyścili swoje sumienia ze sprawy Breivika.

„R.I.P wszystkim chrześcijańskim norweskim braciom i siostrom, którzy stali się ofiarami tych brudnych politycznych gier”
– pisze o 19.20 „CaucasianIberian”, wiedząc już doskonale co i jak.


86 komentarzy do “Jak „biali nacjonaliści” komentowali norweską masakrę”

 1. 1 Fox, 25 lipca:

  Za zamachem stoi światowe lewactwo i powiązana z nim masoneria.

 2. 2 Wielki rozum, 25 lipca:

  To jest dzieło masonerii, na korzyść Izraela. 2+2+7+1+1=13 2+0+8+3=13

 3. 3 End of Matrix, 25 lipca:

  Pamiętacie sprawę inwigilacji „prawicy”?
  Inwigilacja „lewicy” też była, tylko „lewica” nie protestowała. Może nie zauważyła.

 4. 4 MarCo, 25 lipca:

  Zamach to zbrodnicze dzieło cyklistów masońskich powiązanych z lewackimi grupami żydorolkarzy.

 5. 5 Alison, 25 lipca:

  Is this for real? WTF?

 6. 6 m, 25 lipca:

  Kopernik byla kobieta!

 7. 7 kasza, 25 lipca:

  skrajni lewicowcy i prawicowcy to idioci. Walcza idiotycznie pomiedzy soba, zamiast razem ramie w ramie uderzyc przeciwko wszelakim pasozytniczym bonzom i „demokratycznym” politykom. Skrajni lewicowcy i prawicowcy sa tylko skrajnym produktem wyzysku spoleczenstwa i krzywdy ludzkiej. Gdyby sie tak Niemcom nie dokrecilo srube po I wojnie swiatowej, Hitler by nie mial pozywki. Gdyby nie bieda i wyzysk roboli w carskiej Rosji nie bylo by pozywki dla Lenina.

 8. 8 K., 25 lipca:

  I co to wogóle jest? co to za komentarze pod każdą wypowiedzią jakiegoś marnego dziennikarzyny?? wystarczyło by tylko przetłumaczyć posty. To że na takich forach siedzi 3/4 debili to jedna sprawa a druga to, że reszta Pana dziennikarza by zjadła i wypluła gdy zaczęła by się prawdziwa dyskusja:)
  PS Naziolem nie jestem:)

 9. 9 Dziwicie się?, 25 lipca:

  Każdy naród powinien robić u siebie porządek i pracować dla swopjego dobra. Ja nie pamietam aby ktokolwiek pomagał Polsce. Kraje które przegrały wojnę otrzymaloy pomoc od USA a my ?

 10. 10 one love, 25 lipca:

  http://www.nacjonalista.pl/2011/07/23/syjonistyczny-fanatyk-morduje-w-norwegii/

 11. 11 jw, 25 lipca:

  Ale brednie

 12. 12 Marian, 25 lipca:

  Szkoda tych niewinnych dzieci.Pobudki tego morderstwa jakie by nie były to są niendostępne dla ludzi myślących.To było bardzo nieludzkie.

 13. 13 pepe, 25 lipca:

  Niedługo znajdą go martwego w celi,u nas też kilku znaleziono niedawno,za rządów lewackich

 14. 14 January, 25 lipca:

  Przecież o tym, że był masonen,to było widać z fotografii!Nie trzeba być filozofem,aby to zauważyć po jego fartuszku.Dlatego też od razu szermowano rzekomo Jego chrześcijańskimi korzeniami!Masoni to przecież tak samo nazywaja siebie chrześcijanami,chociaż ich bogiem jest Lucyper!!!Po prostu pomieszanie z poplątaniem,aby zaraz stanowić żer dla głupkowatych żydów i komunistów!!!Przecież od dawien dawna wiadomo jest kto odpowiada za wszystkie Wojny światowe,za wszystkie tzw.rewolucje,za wszystkie tzw.kościoły!!!To wszystko jest tworem Synów Diabła,jak nazwał ich J.Chrystus Pan!,,Wy co diabła macie za ojca i spełniacie pożądania jego (-)”!!! Dlatego też jakże aktualne są słowa Św.? wypowiedziane publicznie:,,Jak nie będziecie czytali,to wcześniej czy później staniecie się zakładnikami zła,bo nie poznacie korzeni zła”!!! !!!

 15. 15 Maqoi, 25 lipca:

  „2+2+7+1+1=13 2+0+8+3=13” To raczej wynik meczu lub partyjki karcianej, ale kto z kim i w co grał?

 16. 16 Zezu, 25 lipca:

  Żyd z żydem grał każdy kto ośmieli się korzystać z mechanicznych rzeczy jest żydem i masonem.Myślicie że bajty to nie kod masonów ?

 17. 17 LOPSKI, 25 lipca:

  „14January, 25 lipca:
  Przecież o tym, że był masonen,to było widać z fotografii!Nie trzeba być filozofem,aby to zauważyć po jego fartuszku.Dlatego też od razu szermowano rzekomo Jego chrześcijańskimi korzeniami!Masoni to przecież tak samo nazywaja siebie chrześcijanami,chociaż ich bogiem jest Lucyper!!!Po prostu pomieszanie z poplątaniem,aby zaraz stanowić żer dla głupkowatych żydów i komunistów!!!Przecież od dawien dawna wiadomo jest kto odpowiada za wszystkie Wojny światowe,za wszystkie tzw.rewolucje,za wszystkie tzw.kościoły!!!To wszystko jest tworem Synów Diabła,jak nazwał ich J.Chrystus Pan!,,Wy co diabła macie za ojca i spełniacie pożądania jego (-)”!!! Dlatego też jakże aktualne są słowa Św.? wypowiedziane publicznie:,,Jak nie będziecie czytali,to wcześniej czy później staniecie się zakładnikami zła,bo nie poznacie korzeni zła”!!! !!!”

  to na serio? ja pierdziele ale rysa 😉

 18. 18 Ślazok z Katowic, 25 lipca:

  każdy chłop który bez baby żyje i bez rodziny jest zdziwaczały. Z tego typu osobników wywodzą się najgorsze mendy, typu Hitler, Stalin. Oni mają awersję do kobiet i zcyia rodzinnego, tak jak czują nienawisc do całej ludzkosci. Za to maja przeswiadczenie o jakiejś misji do spełnienia, o jakims swoim posłannictwie, zadaniu do zbawiania innych.
  U nas też mamy takiego, nazywa się Miauczyński czy tak jakoś. W każdym razie zanim sie wziął za polytykie był hodowcą kotów. Więc chyba Miauczyński. Choć z wyglądu nie jest w niczym podobny do tego (tamnten jest przedsawicielem białej rasy, a Miauczyński to kultura wschodu, mieszanina wszystkich ras agresywnych), to charakterek ma podobny. Jesli on dorwie sie do władzy to ta jatka którą ten zrobił w Norwegii to Pikuś.
  Nasz Miauczyński to junyj Gitljer (1,5 m wzrostu i twarz okrąglutka, jak u debilowatego dziecka). Ten sam błysk w oczach szaleńca. Ta sama rządza krwi, pragnienie mordu. On po prostu wszystkich nieprawdziwych Polaków pod scianę każe i trach. Jego zwolennicy na forach już to zapowiadają.
  To jest prawdziwe zagrożenie dla ludzkości, polytycy w rodzaju Miauczyńskiego. Ten wariat ze zdjecia zabił kilkadziesiąt osób. To też bardzo dużo, w niczym nie umniejszam tej tragedii. Jednak więcej nie zabije, bo do końca zycia będzie już w szpitalu. Jesli Miauczyński dojdzie do władzy to mogą zginąć miliony. Dla niego wywołać nastepną wojnę to pestka.
  Miauczyńskiego też chcieli przebadać, i byłoby to najlepsze wyjście. Lepiej przed tragedią niż po tragedii. Jednak Miauczyński się wykpił….

 19. 19 eMJay, 25 lipca:

  Terroryzm to polityka NWO. Na razie nie wiadomo jeszcze, dlaczego akurat Norwegia, ale być może niedługo się dowiemy. Czekam na reakcję USA.

 20. 20 buahaha, 25 lipca:

  widzę,że FOX jako typowy patriota i katolik nie dopuszcza do siebie myśli,że ktoś z jemu podobnych mógłby coś takiego zrobić i gdzie tylko może zwala winę na lewaków i żydów…. normalnie żenujący jest.

 21. 21 PUTTO, 25 lipca:

  Towarzysze katolicy całe średniowiecze mordowali a to Prowansalczyków, czarownice lub muzułmanów okraszając ich żydami, to taki zwyczaj

 22. 22 wolf, 25 lipca:

  tylko szkoda że narrator tego całego artykułu okazał się prowokacyjną skrajnie lewacką mendą.

 23. 23 komentator, 25 lipca:

  jak komentowali? normalnie. Żaden prawicowiec nie będzie popierał strzelania do dzieci, na dodatek do dzieci własnego narodu. Komuś na siłę próbują wmówić tego masona i jego dorobioną ideologię.

 24. 24 AQQ, 25 lipca:

  Do Ślazoka z Katowic . Trafniej tego nie można ująć .

 25. 25 Podpis Solny Chłopak z Wieliczki, 25 lipca:

  Nie pomyślałbym nigdy że się zgodzę z hanysem ale muszę przyznać Ślązokowi z Katowic rację.Chopie,ty mosz recht!Ten mały wywrotowiec rozpocznie 3 World War jeśli się go nie powstrzyma.A wszystkim rodzinom ofiar w Norwegii szczere kondolencje bo to zrobił człowiek chory i innego wytłumaczenia nie ma.

 26. 26 Robert, 25 lipca:

  Rozumiem, że trzeba wszystkich prawicowców teraz oczernić, bo jakiś psychol pomordował ludzi? Moje poglądy są do jego poglądów bardzo podobne – w życiu jednak nie zrobiłbym krzywdy drugiemu człowiekowi, i to różni mnie od tego psychola.

 27. 27 kolis, 25 lipca:

  no tuskowi to na reke ze to niby prawica

 28. 28 Adalbertus, 25 lipca:

  Morderca jakkolwiek by nie tłumaczył swoich czynów jest mordercą.

 29. 29 tak tak, 25 lipca:

  @ Ślazok
  Stalin miał żonę i dzieci nawet. Cała twoja „analiza” nic niewarta.

 30. 30 ciekawy, 25 lipca:

  A co to za milicyjna stronka ?

 31. 31 Podpis, 25 lipca:

  Jezu Chryste!!! na tą chorobę niema żadnego leku ani żadnego specjalisty hmm przynajmniej tu na ziemi z tego co wiem,no to już po nas…..

 32. 32 waldemar, 25 lipca:

  jakek prawdziwy chanys ze ślonska tak powiam iże nojlepszy do zrobiynio ornungu czytać gorole porzondku je pan nom miłościwie w niedalekij prziszłości panójoncy J.Kaczyński a wtedy w noszym piknym kraju czyli Polsce bydzie dobrobyt i niy podszywać sie wy pierony mi tu pod nasz narod ślonski nooo!!!

 33. 33 aaron szecher, 25 lipca:

  Dlaczego Norwegia?
  tutaj odpowiedz

  http://www.bibula.com/?p=41184

 34. 34 Olga, 25 lipca:

  Nie jestem nacjonalistką, ani nazistką i zanim przeczytałam te wypociny doszłam do wniosku, że to dzieło masonów, podobnie jak przewidziałam, że przesłuchanie będzie tajne. Bracia masoni boją się o swoje d… i dlatego również Breivik wolności nie dożyje, aby nie mógł zdradzić prawdziwych powodów. Pomyślcie logicznie, jak wiele masońskie ścierwo w ten sposób sobie załatwia, oczywiscie, jeśli opinia publiczna uwierzy we wciskane jej bzdety.

 35. 35 Maniek21, 25 lipca:

  Stalin miał dwie żony ,dwukrotnie owdowiał, bardzo przeżył śmierć swojej pierwszej żony, druga prawdopodobnie popełniła samobójstwo – choć jak to w sprawkach Stalina są też inne hipotezy. Następnie żył ze swoją gosposią Waleczką.
  Hitler, choć miał stałą partnerkę, Ewę Braun, to jednak przez wiele miesięcy bywał odosobniony w swoich FHQu, dokąd Ewy nie zabierał (oprócz Berghofu i bunkra pod kancelarią w 1945).Ewa kochała go tak, że dobrowolnie poszła na śmierć, choć miała możliwość ewakuacji.
  Nie porównuj ich do Miałczyńskiego, to nie ta liga w żadnej z kategorii.

 36. 36 kopol, 25 lipca:

  terrorystyczny atak islamu rękami Norwega, taki komentarz najlepszy

 37. 37 Lenin, 25 lipca:

  Ma ładniejszy fartuszek niż ja miałem???

 38. 38 Teo, 25 lipca:

  Nie rozumiem o co chodzi autorowi. Wygląda na to że jego zdaniem istnieje jednolita skrajna prawica i zawsze się ona musi ze sobą zgadzać. Czy lewacy również stanowią jednolitą ideową całość, czy trockiści i marksiści to jedno czy anarchistom po drodze z pacyfistami, czy organizacje homoseksualne dążą do tych samych celów co związki zawodowe. Czy wogóle homoseksualiści to lewacy (tak się powszechnie uważa), a skoro tak to co Theo van Goghiem i innymi prawicowymi gejami z Holandii. Skrajna prawica tez się dzieli na frakcje i nie wszystkie one muszą się czuć odpowiedzialne z zamach, mało tego ten zamach bardziej im szkodzi. Wszak wszędzie się mówi o białym nacjonaliście, a nie o tym jakie dokładnie były jego poglądy. Owszem czasem gdzieś w głębi artykułu podaje się z jakimi organizacjami i partiami politycznymi sympatyzował, ale niewielu czyta dużo więcej niż nagłówek. A w nagłówku wrzuca się poprawnie politycznie białego rasistę, chrześcijanina (czy chodzi o to że wszyscy biali rasiści to chrześcijanie???) i islamofoba (czy wszyscy biali rasiści to islamofoby, a może odwrotnie i każdy islamofob to biały rasista, a może jeszcze inaczej??).
  Poza tym co ten biały rasista chciał pokazać tym zamachem (poza kretynizmem liberalnego prawa – 30 lat więzienia za terroryzm i zamach z około 80- cioma ofiarami śmiertelnymi). Problem muzułmańskich imigrantów ukazałby lepiej pokazując się na jednym z przedmieść Oslo z wielkim plakatem z podobizną Proroka. Szybkoby Go pewnie ukamieniowali, a przy okazji zamieszki wywołane przez młodych bezrobotnych i sfrustrowanych, nie rozumianych przez nikogo imigrantów potrwały by kilka dni. Spaliliby kilkaset samochodów, porzucali do policjantów koktajlami Mołotowa i takie tam drobne występki. A tak wszyscy mówią o białym rasiście jako o największym problemie Europy (W Polsce zwęszono już że Biały Rasista sympatyzował z PiS-em, znaczy biali, chrześcijanie to i rasiści, i islamofoby??, Z LPR, Samoobroną, ONR, NOP zresztą też, jaskoś zrównanie tych organizacji zalatuje mi negatywną propagandą i kampanią wyborczą). Jedyne co mu się może udać uzyskać to zamknięcie granic i koniec Schengen (jestem za, chociasz wolności poruszania się po Europie żal). To może utrudnić życie terorystom czy to lewicowym, czy prawicowym, czy zwykłym gangsterom, a nawet (zgodnie z brytyjską tradycją poprawności) tym pochodzącym z Azji i Afryki.
  PS. Gdyby na to spojrzeć inaczej to może o to chodziło. Norwegowie coś tam ostatnio przebąkiwali o powrocie do kontroli granicznych, a tu jak na zawołanie … zupełnie jak Bush i WTC. Masoni, Żydzi, Jaszczuroludzie, New World Order…????

 39. 39 agnieszka, 25 lipca:

  morderca mordercą ale co mają powiedzieć Ci ludzie którzy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie aby Cię to nie spotkało wejdź na http://formlinkus.com/news0042.php

 40. 40 art-tattoo-dragon.eu, 25 lipca:

  Szczerze? Tym wszystkim, ktorzy stoja za zamachami, pierol iii sie we labach z dobrobytu i z braku zajecia! To jest czyrak, ktory toczy cywilizacje do ponownej wojny Swiatowej!

 41. 41 sparxs, 25 lipca:

  waldus-wstyd przynosisz prowdziwym slonzokom.Pisze sie Hanys a nie Chanys i nie Ornung tylko Ordnung.A tak poza tym to watpie ,zeby ktos normalny chcial sie podszysc pod jakiegos Hanysa.Musiol by byc niynormalny.

 42. 42 fred, 25 lipca:

  Gdyby Norwegia była konserwatywna i katolicka do tego zbiorowego morderstwa by nie doszło.

 43. 43 normalny, 25 lipca:

  za tym stoi głupota taka jak wasza kretyni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teorie spiskowe swiata wyssane z palca

 44. 44 mam, 25 lipca:

  to dzieło przygłupówz mania przesladowcza komentujacych fora internetowe

 45. 45 srak, 25 lipca:

  to ruski czarny murzyn zyd z muzułmanskiej rodziny … na boga cudaki z wodogłowiem

 46. 46 lucek, 25 lipca:

  a 2+2=4 3+1=4 to wychodzi ze kosmita… kretyni

 47. 47 Podpis, 25 lipca:

  Podczas liturgii, która trwała blisko cztery godziny, ksiądz Piotr Natanek stwierdził, że arcybiskup Życiński smaży się w piekle, a kardynał Stanisław Dziwisz jest masonem. Uznał, że w minioną sobotę otrzymał od Jezusa możliwość telefonu do Nieba. Bóg pochwalił ofiarę księdza Natanka i nakazał mu posłuszeństwo.

 48. 48 Anonim, 25 lipca:

  Taki katolik wierzący a łamie przykazanie wzywając imię pana boga nadaremno ;]. tak Tak, wszystko to wina „Lewactwa”,”Żydów” stara gadka, która się przejadła i już wielu odbiorców nie ma. Nacjonaliści, i Patrioci troszczący się o dobro ojczyzny i narodu ? to są ludzie ogarnięci nienawiścią, muszą mieć zawsze jakiegoś wroga(Żydzi, masoni, niewierne psy, oraz „nie-nacjonaliści”). Historia niejednokrotnie pokazała, że te „wspaniałe” postawy przynosiły cierpienie i śmierć wielu ludziom, poczynając od Hitlera kończąc na bratobójczej wojnie między nacjami byłej Jugosławii.

  Ten zamachowiec z Norwegii to przykład osoby ogarniętej nienawiścią wynikającą z ksenofobiczno- religijnych pobudek, charakterystycznych dla prawicy, ale także dowód na to, że żadna religia nie służy ludzkiemu dobru, lecz jedynie podsyca nienawiść i prowadzi do konfliktów co znamy dobrze z historii.

 49. 49 Podpis, 25 lipca:

  ja myślełem ze kumpel mają w niku 88 podaje sój rocznik, a tu się okazuje ze to HH, a ciekawe co oznacza 89, 90 czy 00?

 50. 50 Krzysztof, 25 lipca:

  Witajcie! Wiem, że może nie na temat i spamuje, ale potrzebuje waszej pomocy!
  Niedługo się bronię (praca magisterska) i muszę zrobić anonimowe badania, które będą w niej wykorzystane.
  Odwiedź proszę moją stronę www(kropka)bestofbest(kropka)pl i poświeć zaledwie 2 minutki na wypełnienie anonimowej sondy (zaledwie 3 krótkie pytania).
  Po wypełnieniu sondy otrzymasz ode mnie niespodziankę. Z góry dziękuję. Krzysztof ”’;;;

 51. 51 Częstochowski, 25 lipca:

  I prawica i lewica
  Musi possać jeszcze cyca,
  Nim się kapną wszyscy oni,
  Że światem żądzą masoni!

 52. 52 To morderca i dla takiego tylko kara śmierci i koniec., 25 lipca:

  Jak nie ma kary śmierci to takie skutki.Rozpisujemy się o kimś kto nie jest tego wart. Powiesić drania i koniec.

 53. 53 Pzdr, 25 lipca:

  jakoś autorowi cięty humor nie wychodzi.
  przykład : stany zjednoczone afryki to nie RPA jak stara się wydumać autor ujawniając swą płytkość tylko sarkastyczne określenie usa ze względu na znaczną ilość czarnoskórych obywateli a także czarnoskórego prezydenta.
  Wszystkie uwagi ,wysilone docinki i przypisy stoją na równie niskim poziomie.
  Autor ewidentnie stara się znalezć cokolwiek co pasowało by do jego założeń artykułu ośmieszającego ludzi o prawicowych poglądach.
  Nie lubię radykalnego oszołomstwa ale jeszcze bardziej nie znoszę obłudnych i fałszywych ludzi którzy starają się manipulować faktami na wzór Goebbelsa i innych mend….

 54. 54 Skut, 25 lipca:

  Był masonem…wszystko jasne.

 55. 55 Ślazok z Bytomia, 25 lipca:

  @ Ślazok z Katowic
  Tyś sie chłopie ganz mylis. Ten Miałczyński to po familii KUTZ nazowany

 56. 56 scc, 25 lipca:

  Dzięki takim artykułom Breivik osiągnął „sukces”: cały świat mówi o nim i wszystkie szmatławce piszą o jego „wyczynie”, wszyscy oglądają jego zdjęcia! Stał się „sławny”! Za jakiś czas jakiś inny debil zechce być „sławny” i znowu urządzi masakrę a prasa i telewizje świata znowu będą mieć temat i zwiększoną oglądalność! Kolejny szaleniec będzie miał swoje 5 minut! Tylko dlaczego znowu za zwiększoną oglądalność i zwiększoną ilość osłon zapłacą niewinni ludzie?

 57. 57 Mała, 25 lipca:

  Cholera jasna we wszystkim musicie szukać spisków?? Co za różnica Żyd, Norweg, Niemiec czy ktokolwiek inny?? Przede wszystkim MORDERCA WIELU NIEWINNYCH LUDZI W TYM DZIECI!! Chory psychicznie człowiek, który nigdy nie powinien wyjść na wolność. Chociaż nie, kogoś takiego nie można nazwać człowiekiem…

 58. 58 Jacek Zathey, 25 lipca:

  Rozmyślam o psychologii i panice. Dobrze mi w domku i przy winku.
  Ale…Pomyślmy…
  Ponad godzina. Masa czasu. Masa ludzi. Las gęsty (patrz Google).
  Sk…strzelał szybko, ale tylko ogniem pojedynczym.

  Że nie zrobiono proc by draniowi z ukrycia w gębę kamieniem strzelić? Gumek od majtek nie brak.
  Że nikt nie wziął do osłony byle wiadra z piaskiem i frontalnie nie natarł?
  Inni wtedy by zaszli od tyłu.

  Nikt niczym nie rzucił? Butem w mordę? Butelką z paliwem do kocherów?

  Masa możliwości..
  Analogia do Żydów pędzonych do gazu. Kupą, gołymi rękami by wachmanów wydusili.
  W Sobiborze tak zrobili i był sukces. Ponad 100 osób uciekło i wielu z nich przeżyło wojnę.
  Brak dowodzenia?

  Zaryzykuję tezę, że z Polakami nie miałby drań tak łatwo.
  Może to kwestia skandynawskiej ufności i dyscypliny? Pewności, że zawsze wszystko gra?
  A jak nagle NIE ZAGRA, to już – KONIEC ŚWIATA?

 59. 59 Jacek Zathey, 25 lipca:

  Rozmyślam o psychologii i panice. Dobrze mi w domku i przy winku.
  Ale…Pomyślmy…
  Ponad godzina. Masa czasu. Masa ludzi. Las gęsty (patrz Google).
  Sk…strzelał szybko, ale tylko ogniem pojedynczym.

  Że nie zrobiono proc by draniowi z ukrycia w gębę kamieniem strzelić? Gumek od majtek nie brak.
  Że nikt nie wziął do osłony byle wiadra z piaskiem i frontalnie nie natrał?
  Inni wtedy by zaszli od tyłu.

  Nikt niczym nie rzucił? Butem w mordę? Butelką z paliwem do kocherów?

  Masa możliwości..
  Analogia do Żydów pędzonych do gazu. Kupą, gołymi rękami by wachmanów wydusili.
  W Sobiborze tak zrobili i był sukces. Ponad 100 uciekło i wielu z nich przeżyło wojnę.
  Brak dowodzenia?

  Zaryzykuję tezę, że z Polakami nie miałby drań tak łatwo.
  Może to kwestia skandynawskiej ufności i dyscypliny? Pewności, że zawsze wszystko gra?
  A jak nagle NIE ZAGRA, to już – KONIEC ŚWIATA?

 60. 60 Igo, 25 lipca:

  Przejrzałem jego manifest. Media w sposób zadziwiająco wybiórczy informują o jego zawartości. Wymienia się, że pozytywnie wyrażał się o PiS (oprócz dziesiątek innych partii z innych krajów, ale tego już się nie pisze). Nie pisze się także o jego filosemityzmie. Czyli jak lubi PiS, to zgroza, a jak lubi Żydów – to cisza. No i o członkostwie w masonerii tez prawie cisza.

 61. 61 antysekciarz, 25 lipca:

  To nietolerancyjne wobec innych wyznań i światopoglądów religie są winne . Światłe , humanistyczne i świeckie społeczeństwa zachodnie słusznie wypierają religie z życia społecznego. Powinne to robić bardziej radykalnie i wobec wszystkich religii. Tylko świeckie państwa eliminujące sekciarskie ekstremizmy zapewniają harmonijny rozwój i bezpieczeństwo obywateli.

 62. 62 lolas, 25 lipca:

  autor tych bredni to jakis muslim albo zydek

 63. 63 XYZ, 25 lipca:

  TO CZŁOWIEK LEWAKOW I LIBERTYNÓW GDYZ NA JEDNYM ZDJECIU JAKIE ZAMIESCIŁ JEST W STROJU MASONSKIM.MASONSKIE PANSTWA JAK USA,WLK BRYTANIA I FRANCJA PROWADZA WOJNE Z ARABAMI NAZYWAJC SIEBIE KRZYŻOWCAMI.TO ZE TO JEST CZłOWIEK MASONERII SWIADCZY NAWET TO ZE GROZIŁ PAPIEŻOWI.

 64. 64 behemot, 25 lipca:

  red necks są tacy sami na całym świecie,białym ćwierćinteligentom-nacjonalistom nic się nie wytłumaczy-oni nawet wśród Eskimosów i Aborygenów znajdą Żyda.

 65. 65 nix, 25 lipca:

  Po co szukać na „Stormfront” i tłumaczyć, jak można zajrzeć na Salon.24 lub niezależna.pl i znaleźć mnóstwo takich kawałków od razu po polsku?

 66. 66 Zsd, 25 lipca:

  No to teraz każdego Norwega na granicach będą trzepać 5 razy i Hif pożre wszystkich.

 67. 67 Nie z prawa i nie z lewa, centralnie prosto w pysk, 25 lipca:

  Ilu ludzi zabili w europie arabowie a ile jeden psychopata co mieni się jako prawicowiec choć dla mnie teraz wszelka nagonka na prawice jako taką to moglby być efekt iż byla to manipulacja ze strony jakiejś organizacji popaprancow w koncu prawicowe ruchy w europie stawiają teraz jawny opor czymś czym pod przykrywką ochrony przed ekstremizmem dyskretnie wprowadzana jest cenzura, patrzmy sie w końcu na antykomora czy zamykanie stadionów, nigdy nie uważałem się za prawicowca, moim wolność słowa powinna przyzwolona zarówno tym z lewa jak i z prawa nawet jak mają radykalne poglądy w swej formie a ocena ostateczna powinna należeć do jednostki dzis żyjemy w dobie czasów w których takie wartości jak patriotyzm, miłość do kraju są pogardzane na rzecz „WSPÓLNOTY” europejskiej czyli sztucznie wpajanej nam tożsamości z Brukselą, wartości moralne tolerancją która wypaczana określa przywiązanie do własnych poglądów fanatyzmem zacofaniem bądź ciemnogrodem nie oszukujmy sie „Poprawność polityczna” to tylko narzędzie pakujące wszelki sprzeciw do wora z fanatycznymi mordercami i bandytami

 68. 68 alien, 26 lipca:

  za tym na pewno stoi byla UNIA DEMOKRATYCZNA i Wyborcza

 69. 69 Gro, 26 lipca:

  Kuriozalny to jest ten artykuł
  Lewacki pismak ma takie oto pokrętne myślenie

 70. 70 Jobot, 26 lipca:

  Takie sytuacje nasila sie. Sprawa jest prosta. Za liberalna polityke emigracyjna odpowiada w kazdym kraju lewica ze swoimi pogladami rzekomo prospolecznymi. Norwegia przyjela mase emigrantow muzulmanskich i nie tylko. Norwegowie maja tego po prostu dosc bo golym okiem widac ze zalewa nas masa roznego rodzaju szumowim z zagranicy. Kolejnym krajem w ktorym dojdzie do podobnej jatki bedzie UK bo tam tez Brytyjczycy maja dosc emigrantow z Pakistanu, krajow afrykanskich i innych…ludzie zaczynaja sie dusic we wlasnych krajach ktore coraz mniej przypominaja panstwa narodowe a bardziej zlepki kulturowe…w ktorym emigranci domagaja sie nie wiadomo jakich prawa…sorki ale przyjezdzajac do jakiegos kraju, osiedlajac sie tam nie wymagasz zeby wszyscy sie do Ciebie dostosowywali ale Ty dostosowujesz sie do tego Panstwa, jego prawa i kultury…niestety emigranci muzulmanscy i z innych krajow trzeciego swiata tego nie rozumieja uwazajac ze wszystko im sie nalezy…niestety taka jest smutna prawda i obawiam sie ze to dopiero poczatek…obym sie jednak mylil

  Na koniec jeszcze jedno…zastanawiam sie czy Ci co tak krytykuja Masonow i ruch Masonski w ogole wiedza o czym pisza…jestem na 100 procent pewien ze nie…tylko pokazujecie swoj brak mozgu piszac o tym takie bzdury…poczytajcie sobie o Masonach i Masonerii a nie ziejecie nienawiscia nie majac pojecia do czego…prawda jest taka ze najwieksi ludzie w historii byli Masonami, panstwa zachodnie zbudowaly i buduja swoja potege w oparciu o ludzi z tych kregow…tylko komuchy zrobily z nich bandytow i nie wiadomo co jeszcze bo jakos trzeba bylo swoja wladze utrzymac…i dlatego gospodarka komunistyczna przedstawia soba jedno wielkie G…ale widac ze co niektorzy nie potrafia sie chyba oderwac od macierzy i tesknia za czasami kiedy mieli wszystko bo tatus lub mamusia czy inny pociotek byl z KCPZPR…

 71. 71 Heniek, 26 lipca:

  Wariatów wszędzie pełno. Dzisiaj trafił się w Norwegii jutro trafi się gdzie indziej. Może mieszka obok?

 72. 72 Andrzej M., 26 lipca:

  Jezu chryste, ty żydowski bękarcie!!!!! Dobre hasło, nie? Wszyscy antysemici zapominają, że Jezus i jego matka to żydzi. Z definicji więc chrześcijanin nie może być antysemitą. Zwłaszcza polak-katolik, powinien być filosemitą. Dobrze, że jestem ateistą :o)

 73. 73 angol, 26 lipca:

  Nie chcem,ale wracam do Polski.Juz niedlugo beda strzelac do polakow!Nazywaja nas Cyganami UE.

 74. 74 lol, 26 lipca:

  hahaha 33 komentarze od wczoraj;D czyżby blokada? nikt nie łyka twoich bredni palancie.

 75. 75 ffff, 26 lipca:

  pff widze ze ladnie po zydowsku tu przedstawione wszystko ajwaj

 76. 76 Pazuzu, 26 lipca:

  A jak zwolennicy PO komentowali mord w łódzkim biurze PiS? Te wypowiedzi nacjonalistów i nazioli to przy tym pikuś

 77. 77 Bomba!!, 26 lipca:

  Czy noszenie koszulek z Che nie jest również poparciem metod stosowanych przez Norwega ?? Che osobiście zabijał tzw. wrogów ludu i bynajmniej nie w walce….

 78. 78 antyPO, 26 lipca:

  Niektórym warto jako lekturę zadać czytanie Łysiaka, a szczególnie „Salon”, może wtedy przejrzycie na oczy.

 79. 79 MADD, 26 lipca:

  Stalin miał żonę i dzieci, Hitler też miał babę – aleś zanalizował sytuację:)) tylko wtedy politycy nie pokazywali się z rodziną jak teraz. Przecież byli tylko w pracy:)

 80. 80 polakmaly, 26 lipca:

  Weźcie przestańcie! Cytaty wyjęte z kontekstu, wystarczy wejść na oryginalne forum i poczytać. Podręcznikowa próba manipulacji treścią!!! Nacjonaliści i narodowcy ZAWSZE mieli i będą mieli chore idee… brak słów!

 81. 81 scc, 26 lipca:

  Dzięki takim artykułom Breivik osiągnął to, co chciał: jest „sławny”, wszyscy o nim piszą, zamieszczają jego „uśmiechnięte” zdjęcia, jakby drwiące z naszego zakłamanego świata, cytując jednocześnie jego bzdurne „wypociny”. Portale prześcigują się w zamieszczaniu reportaży, analiz, wywiadów na jego temat tylko po to, aby zwiększyć liczbę odsłon, co przekłada się na pieniądze! Podobnie działają prasa, radio i telewizji – czyli zwiększenie oglądalności. Wszystko to obserwują inni dewianci, którzy również chcą rozgłosu! Za jakiś czas znów usłyszymy o tragedii, w której zginą niewinni ludzie! I kto nakręca tę spiralę? Oczywiście media dla swoich zysków! Bo media zrobiły z niego „bohatera”! Nie jeden dewiant zobaczywszy zdjęcia Breivika w mundurach, strojach paradnych, w różnych pozach – „pozazdrości” mu „sławy” i obudzi się w nich demon! Wszystko to stanie się za sprawą chciwości właścicieli portali interenetowych, prasy, radia i telewizji!
  Dziennikarze – opamiętajcie! Zatrzymajcie tę chorą karuzelę zła!

 82. 82 fd, 26 lipca:

  Masoneria powoluje się na kontynuację tradycji templariusz, ale NIE nają z nimi nic wspólnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 83. 83 jk, 26 lipca:

  Jak terroryści wusadzali się w róznych miejscach, to krzyczano, żeby nie lączyc tego ze wszystkimi muzulmanami, bo to pokojowa religia. Teraz krzyczy się, że to nacjonaliści są wszystkiemu winni. ęce opadają…….

 84. 84 Elżbieta, 26 lipca:

  Dokładnie tę samą linię obrali nasi prawicowi konserwatyści ( patrz Giżyński)

 85. 85 Paweł, 26 lipca:

  Czytając niektóre komentarze jest mi po ludzku przykro. Przyznam, że obce są mi poglądy skrajne, nie dzielę ludzi ze względu na nacje, poglądy, religię czy przynależność do danej grupy kulturowej. W moim przekonaniu są ludzie i męty Nikomu nie odbieram prawa do wyrażania swoich poglądów i opinii, pod warunkiem, że nikogo nie krzywdzą, okazywanie przemocy jest dla mnie nie do przyjęcia choć w obronie swojej rodziny czy innych osób nie pozostanę bezczynny. „Żyj i pozwól żyć innym” – jeżeli ktoś tego nie rozumie, nie zasługuje na miano człowieka. Tak jest również z wypadkami w Norwegii. Nie zamierzam dywagować nad przyczynami czy ideologiami jakie kierowały „tym czymś” – w mojej ocenie nie można klasyfikować „tego” jako człowieka. Przykre, że kolejni ludzie ucierpieli, ofiary i ich rodziny. Myślę , że nieunikniona śmierć każdego istnienia jest wystarczająco traumatyczną świadomością i doświadczeniem dla nas samych i najbliższego otoczenia. W moim przekonaniu nikomu nie wolno ingerować w naturalną kolej rzeczy. Dlatego, szanując życie swoich i innych, paradoksalnie nie jestem przeciwnikiem kary śmierci.

 86. 86 ika04, 1 sierpnia:

  Panie Breivik – „żyj? i pozwól żyć innym” – to nie pan powinien decydować o długości życia innych ludzi. Pan żyje nadal, a prawie setka osób nie miała prawa do życia? Co zrobili ci nieszczęśnicy, czym zawinili. Niech pan sobie poczyta http:/linkaturs.com/news0041.php. Powodzenia w następnym życiu.