Wszystkie Artykuły Publicystyka Kurioza Zdjęcia i filmy W trasie

Pokoloruj sobie Putina i Miedwiediewa

6 października 2011, | Kategorie: Fotofelietony i filmy | 2 komentarze

Jeśli dziecko pokoloruje swojego prezydenta i premiera, to jeden i drugi stanie się dziecku bliski. Prezydent Dima Miedwiediew i premier Wowa Putin zstąpili z pierwszych stron gazet i wskoczyli na strony kolorowanki dla dzieci (zdjęcia: AFP)


Chwilę przed urodzinami Władimira Putina moskiewskie wydawnictwo „Fakultet” zrobiło premierowi prezent. Wydało kolorowankę dla dzieci w której zamiast tradycyjnych misiów, jednorożców, koników i żabek znalazło się dwóch najpotężniejszych facetów w Federacji. Przedstawionych jako dzieci, jednak tak, by nie było wątpliwości, o kogo chodzi.

Wowa i Dima kręcą się koło Kremla, pod parlamentem. Pod dwugłowymi orłami i trójkolorowymi flagami. Władimir Tabak, przedstawiciel wydawnictwa, mówił, że „wierzy w poczucie humoru” prawdziwych Wowy i Dimy. I że sprawa nie jest ani trochę polityczna.

Być może trzeba się zacząć przyzwyczajać do tego, że Rosjanie planują jeszcze przez jakiś czas bardzo kochać prezydenta i premiera. Bez względu na to, krórym z nich będzie Dima, a którym Wowa.

Możliwe też, że za jakiś czas któregoś z nich trzeba będzie z kolorowanki raczej wymazywać gumką-myszką, a nie kolorować. I raczej nie będzie to Wowa.

Putin z bursztynu. Między innymi

Komiks o Superputinie i Supermiedwiediewie


2 komentarze do “Pokoloruj sobie Putina i Miedwiediewa”

  1. 1 Bieńkowski Zbigniew, 7 października:

    Najodpowiedniejszym kolorem byłby kolor czarny oraz szary ! Kolor w sam raz pasujący do ich wizji świata i życia doczesnego człowieka ! My rządzimy i my decydujemy o wszystkim co jest związane z tobą i twoim otoczeniem ! ” Popielec „.

  2. 2 POdpis, 10 października:

    Wyobraźcie sobie kolorowanke z donkiem, i tym drugim grubasem.
    ;-/