Wszystkie Artykuły Publicystyka Kurioza Zdjęcia i filmy W trasie

Jak będzie wyglądał Putin jako dożywotni prezydent?

26 listopada 2011, | Kategorie: Kurioza | 7 komentarzy

W sieci krąży już wizualizacja. Starego, steranego życiem prezydenta. Na obraz i podobieństwo radzieckich władców Kremla.


Jeśli Władimir Władimirowicz będzie kontynuował swojego ping-ponga z demokracją (ona mi zagrywa dwie prezydenckie kadencje pod rząd, to ja jej jedną kadencję jako premier a potem apiać dwie kadencje prezydenckie), to przy odpowiednich zagrywkach może do takiego stanu, jaki widać na załąoczonym obrazku, się doprowadzić. Czemu nie.

No, chyba, że mu się ping-pong znudzi i przestanie markować grę. I pójdzie śladem swoich co poniektórych poradzieckich kolegów i da sobie spokój z tym marnym ograniczaniem kadencji prezydenckich.

Przy okazji – krążą słuchy, że w ślady putinowego pingla wybiera się poradziecki anty-Putin, czyli Micheil Saakaszwili, któremu niedługo kończy się kadencja. Czy gruziński prezydent również odczeka parę lat na stanowisku premiera namaszczając na prezydenta jakiegoś nieznanego jeszcze z nazwiska polityka, dajmy na to, Miedwiediewszwilego?

Zobaczymy, zobaczymy.

A poniżej – wzorzec, na którym bazował artysta wyżej zamieszczonego dzieła.


7 komentarzy do “Jak będzie wyglądał Putin jako dożywotni prezydent?”

 1. 1 hans, 26 listopada:

  Moj najlepszy kolega

 2. 2 Magazynier, 26 listopada:

  Rosja ma inne ordery. Np. zamiast orderu lenina jest order żukowa :). A Putin to kurdupel i proporcje orderów na klacie są zniekształcone.

 3. 3 mirbin, 26 listopada:

  To bardzo prawdopodobne, że doczekamy się takiego portretu Putina. Rosja to specyficzny kraj i długo jeszcze nie doczekamy się tam europejskich standardów demokracji. Rosjanie, to naród który musi mieć swego autorytarnego „Batiuszkę”. Jak nie cara, to Lenina, Stalina, Breżniewa, a teraz Putina. Muszą mieć komu bić czołem, stawiać pomniki i bezgranicznie wierzyć. Uwielbiają gdy „Batiuszka” zruga publicznie złego gubernatora i zmusi sklepikarza – wyzyskiwacza do obniżenia cen towarów zbyt drogich dla ludu. Szaleją z radości, gdy „Batiuszka” zatańczy z ludem na wiejskiej zabawie, lub na ślizgawce pojeździ na łyżwach z gawiedzią. Putin zna duszę swego narodu i może się nie martwić o wynik marcowych wyborów. Martwi się natomiast Europa i współczuje tym 20-30 % Rosjan z duszą Europejczyka, którym marzy się nowoczesna Rosja.

 4. 4 Melisa, 26 listopada:

  „styranego”, jasiek, jak sie łapiesz do klepania wszem to sprawdź napierw coś ponawypisywał.

 5. 5 eiajo, 26 listopada:

  Moim zdaniem Putin zasługuje na większy szacunek niż jan pedał II bo Putin faktycznie zrobił coś dobrego dla swojego kraju podczas gdy JP2 tylko wprowadził w polsce marionetkowe rządy sterowane z watykanu.

 6. 6 Marcin, 27 listopada:

  Dobry obrazek, ale taka wersja zdarzeń mało prawdopodobna.

 7. 7 Bartek, 27 listopada:

  Czy Rosjan stać jeszcze na rewolucje lub chociaż protest?