Wszystkie Artykuły Publicystyka Kurioza Zdjęcia i filmy W trasie

Jak wyglądają Węgry w 2014 roku?

20 marca 2012, | Kategorie: Artykuły | 11 komentarzy

Czyli jak Węgrzy radzą sobie z polityczną paranoją, która ogarnęła kraj.


Narodowcy z Jobbiku ostrzegają, że kosmiczni Żydzi szykują inwazję z Księżyca. Orban – według naukowców – brzydnie. Były socjalistyczny premier siedzi w więzieniu, gdzie jego miejsce. Wynajęci Chińczycy eksterminują bezdomnych.
Czytaj dalej


11 komentarzy do “Jak wyglądają Węgry w 2014 roku?”

 1. 1 bluecd, 20 marca:

  ‚Polityczna paranoja’ to jest to, co u nas.
  Na Węgrzech przynajmniej porządkują pokomunistyczny burdel.

 2. 2 Endriu, 20 marca:

  I potrafią mieć swoje zdanie, walczyć o swoje. A nie być tylko „poprawnym politycznie, światopoglądowo” i dobrze wypadać w oczach „niezależnych mediów”…

 3. 3 nikt~wazny, 20 marca:

  Węgrzy bardzo podobną mentalność jak Polacy. Po prostu, mają farta, że trafił im się taki Orban. My musimy na swojego Orbana jeszcze poczekać.
  Na razie nie ma polityka takiego jak chociażby Józef Piłsudski, który byłby wstanie udźwignąć ciężar władzy w jednym ręku. Nie ma polityka w Polsce, który obecnie byłby do tej roli predescynowany.

 4. 4 mirek, 21 marca:

  Jak czytam te wpisy to żałuję, że Premier Tusk i PO z PSL-em rządzą. Niechby ten Kaczystan zapanował. Wtedy bylibyśmy krainą mlekiem i miodem płynącą. Na każdej granicy staliby bohaterscy obrońcy, lotniska m/narodowe cudownie spełniały by się w roli lotnisk krajowych (frekwencję zapewniły by obowiązkowe loty do Warszawy pod gigantyczny pomnik Wielkiego Poległego oraz inne pielgrzymki (do miejsc których nie jestem w stanie przewidzieć, ale by były na 100%). Wyjazd pociągiem (samochody tylko dla Wadzy) za granicę byłby bardziej reglamentowany niż za PRL-u (dla dobra Narodu). TVTTT obiektywna i dla wszystkich: TVTRWAM1, TVTRWAM2, TVTRWAM3, TVTRWAMsport (imprezy marszowe, biegi po pralki Franie, kopanie rowów na wytrzymałość). 35-letniEmeryci (od 35-go roku życia)bawili by się z dziećmi w parkach patriotycznych, a raz w roku na 2 miesiące całe rodziny wyjeżdżały do Gospodarstw Rolnych Egipskich (dawne PGR-y) na wczasy z przyrodą. Egipskich dlatego, bo dla przyjemności pracowali by na roli jak fellachowie. Nie piszę o innych super atrakcjach za rządów PiS-u, bo może ktoś jeszcze coś doda. Ja już jestem szczęśliwy. Z uniżonym kwaknięciem pozdrawiam

 5. 5 Z daleka, 21 marca:

  Dokładnie takiego polityka jak Orban to potrzebujemy teraz ! Szkoda, że go zabrakło w 89 żeby to całe komunistyczne ścierwo wyrwał z korzeniami bo teraz z tej bulwy wyrastają do dziś dnia propagandowe pomioty jak gazeta wyborcza.

 6. 6 Podpis, 22 marca:

  Jak czytam te wypociny ,chwalby o Orbaie to mysle ze nasze społecz. skretyniało kompletnie …wegrzy mają nas gdzieś ,wypowiadali się o nas gdy solidarnosc strajkowała ,ze sie nam niechce pracować ,chcieli wejsc do UE nawet bez nas bo duże wymagania stawialiśmy…toświadczy o naszej głupocie ..edm.

 7. 7 iri, 23 marca:

  Te Mirek, nikt tu nie wspomniał sklowem o tym ,ze gdyby rządził PiS to byłoby lepiej, ale ty ze swoją obsesją to już po różnych forach skaczesz i sten tekst przepisujesz…żal, normalnie żal…

 8. 8 Januariusz, 23 marca:

  Widzę, że media wystraszyły się sympatii dla Orbana wsród połowy społeczeństwa. Trzeba go szybko obrzydzić drugiej połowie, żeby przypadkiem go nie polubili.

 9. 9 myrro, 29 marca:

  WSPANIAŁY BOHATER, JEST WIELKI i PIĘKNY!

 10. 10 malkolmxl, 2 kwietnia:

  Oraban jest niewątpliwie dobrym plitykiem i patriotą. Nasz naród powinien sią modlić o kogoś takiego, a być może nawet będzimy wstanie przetrwać.

 11. 11 wacek, 5 kwietnia:

  Jarek ma już zapewne upatrzone podobne zbocze skały i marzy mu się swoja podobizna wyryta na wieki