Wszystkie Artykuły Publicystyka Kurioza Zdjęcia i filmy W trasie

Nagością w radykalny islam

1 kwietnia 2012, | Kategorie: Fotofelietony i filmy | 8 komentarzy

Femenki wracają. Tym razem zaatakowały Paryż. I przypominają wszystkim, że postulat obrony praw muzułmańskiej mniejszości ma dwa końce.

Agencja Forum

Z jednej strony, oczywiście, trzeba bronić praw żyjących w Europie muzułmanów. Humanitaryzm i wrażliwość społeczna są fundamentami, na których stoi nasz kontynent. Z drugiej jednak pamiętać należy, że coraz większą popularność zdobywają wśród nich idee głoszone przez radykalnych mułłów. Europa z jej wolnościami, laicyzmem i prawami człowieka reprezentuje sobą absolutnie odmienne wartości, niż zamordystyczny – z europejskiego punktu widzenia – szariat. Femenki zaapelowały do muzułmańskich kobiet, by się rozebrały. I nagością przeciwstawiły się szariackiej nietolerancji.

Agencja Forum

Agencja Forum


Co Europa może (i powinna) przeciwstawić islamowi?


8 komentarzy do “Nagością w radykalny islam”

 1. 1 ciekawidz, 1 kwietnia:

  czekam kiedy przyjadą do Warszawy, będzie na co popatrzeć;)

 2. 2 Naturysta, 2 kwietnia:

  Dla mnie jako naturysty to bardzo ciekawy pomysł , tak jest drogie panie z islamskim pochodzeniem w unii europejskiej wreszcie rozbierzcie się . W krajach w których obecnie mieszkacie a zwłaszcza we Francji i w Niemczech jest sporo plaż naturystycznych na które mogłybyście zacząć masowo się pojawiać i odkryć jak ślicznymi jesteście kobietami , również zapraszam do Polski na nasze plaże naturystyczne gdzie od wielu lat przeważają panowie i na pewno przydałaby się równowaga płci . Być może dzięki wam drogie panie powróciłaby u nas popularność naturyzmu taka jaka była w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku .

 3. 3 art, 2 kwietnia:

  zdaje się, ze już co najmniej raz były w Polsce

 4. 4 JWKecaj, 2 kwietnia:

  Ciekawe kto je sponsoruje, sufrażystki – Rockefeller, Any Ryand – Rothschild, a te kto?

 5. 5 michałvaticanus, 3 kwietnia:

  zróbmy wymianę – oddajmy klechów w zamian za femenki – wszyscy skrozystają – tylko Ukraina totalnei upadnie

 6. 6 Kuśka, 3 kwietnia:

  Lubię femenki ale to najgłupszy protest o jakim słyszałam. Chyba brakuje im już pomysłów. Poza tym temat europejskich muzułmanek jest dosyć delikatny i złożony a tu został tak uproszczony, że wątpię czy do kogokolwiek z samych zainteresowanych przemówi.

 7. 7 kores, 4 kwietnia:

  Z prasy Ukraińskiej cytat -„dla czego te wszystkie dziewczyny maja pochodzenia żydowskie?Kto i jakim celu ich finansuje!

 8. 8 tid, 7 kwietnia:

  nie wazne,jakie wazne ze ladne a islam powinno sie co najwyzej przemilczec,zreszta jak i katolicyzm